Kitap Kulübümüz Kasım Ayında Orhan Erdem’in “Boşa Gitmesin” Kitabı ile Devam Ediyor

FODER olarak finansal kitapları birlikte okumak ve birlikte dinlemek üzere Storytel ile iş birliğinde kurduğumuz FODER Kitap Kulübü etkinliğimize Kasım ayında Orhan Erdem tarafından kaleme alınan Boşa Gitmesin kitabı ile devam ediyoruz.

Kasım ayı sonunda bir araya geleceğimiz kulüp toplantımız FODER Yönetim Kurulu Başkanımız Attila Köksal, CFA ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Pelin Kabalak tarafından modere edilecektir. Kulübümüze üye olmak için  https://forms.gle/6V6Hu5skjKEaKz4U7 linkine tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt formunu dolduran kitap kulübü üyelerimize, formda talep edildiği takdirde Storytel hediye kodu iletilecektir.

Mahfi Eğilmez tarafından kaleme alınan Örneklerle Kolay Ekonomi kitabını Yönetim Kurulu Başkanımız Attila Köksal, CFA ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Sağman moderatörlüğünde tartıştığımız Ekim ayı kulüp toplantımızı Youtube kanalımızdan https://www.youtube.com/watch?v=LD0FxvqJy-Y linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk Finans Kitapları Kulübüne sizleri bekliyoruz.

FODER KİTAP KULÜBÜ

FODER Kitap Kulübü, finansal konularda yazılmış kitapları okuduktan ve/veya sesli kitap formatında dinledikten sonra grup halinde tartışarak; öğretileri paylaşmayı hedefliyor.

Amaç: Ekonomi ve finans içerikli kitaplar üzerinde birlikte düşünüp, tartışarak kulüp üyelerinin özellikle ekonomi kavramları, piyasaların işleyişi, piyasalardaki riskler, tasarruf, birikim ve yatırım kavramları hakkındaki bilgilerini arttırmaktır.

Yöntem: FODER ve Storytel sosyal medya üzerinden yapılacak çağrı ile kitap okumayı seven bireyler, FODER Kitap Kulübü’ne davet edilir.  Proje kapsamında her ay FODER Storytel kütüphanesinden bir kitap seçer.

Ay sonunda FODER tarafından düzenlenen ve yönetilen online toplantıda, kulüp üyeleri kitap hakkındaki düşüncelerini, bu kitabın finansal konuları anlamak ve yorumlamakta önemi ve kitapta konu edilen finansal görüşleri tartışırlar, birbirlerinin görüşlerini moderatör yöneticiliğinde paylaşırlar. Bu toplantıya sadece kitabının tamamını okumuş olanlar katılabilirler.

Aylık online toplantıların özeti, FODER YouTube kanalında yayınlanır.

* KVKK Aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.