FODER “Gönüllü Buluşması” Etkinliğinde Gönüllülerimizle Buluştuk

22 Temmuz  2015 Çarşamba günü düzenlediğimiz " Gönüllü Buluşması " etkinliğimiz ile eğitimlerimizde, proje ve faaliyetlerimizde aktif ilgi ve desteklerini esirgemeyen gönüllülerimizle bir araya gelindi.

Etkinlik çerçevesinde finansal okuryazarlık hakkında sohbetler edilerek,  Foder'in önümüzdeki eğitim döneminde hayata geçireceği MyBnk projesi hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

FODER Danışma Kurulu üyemiz Aslı Başgöz tarafından, eğitimlerimizde aktif olarak gönüllü eğitmenlik yapan ve "Küresel Para Haftası" ile "Bütçesini Bilen Gençler" projelerimizde en çok sayıda eğitim veren gönüllümüz Murat Kılıç, Mersin'de gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde çok çaba gösteren ve eğitimler veren gönüllümüz Mustafa Yıldırım, ve Foder'in 2014 - 2015 senelerinde çok sayıda eğitim veren gönüllümüz Meltem Altınay 'a plaket verildi.

Yönetim Kurulu üyemiz ve Gönüllü Komitesi Başkanımız Burcu Geriş etkinlikte plaket alan gönüllülerimizle hatıra fotoğrafı çekildi.

Bunların yanı sıra etkinliğe katılan gönüllülerimize FODER Kurucu Başkanımız Özlem Denizmen'in " Kartlarınla Mucize Yarat " kitabı hediye edildi.

Bizleri böyle hoş bir etkinlikte yalnız bırakmayan Yönetim Kurulu üyemiz Gönüllü Komitesi başkanı Burcu Geriş , Danışma Kurulu üyemiz Aslı Başgöz ve sevgili gönüllülerimize teşekkür ederiz.

Gelecek etkinliklerde görüşme dileği ile...

ETKİNLİKTEN KARELER