Geleceğe Yatırım, Yarının Büyükleri İçin Tasarruf ve Yatırım Tavsiyeleri

 

Attila Köksal, Dr. İlknur Üner, Alparslan Budak, Murat Ergin ve Hakan Osmanoğlu’nun birlikte kaleme aldıkları kitap okuyuculara yaşam boyu tasarrufun ne denli önemli olduğunu ve emeklilikte rahat bir yaşam sürmek için neler yapmaları gerektiğini aktarmayı hedefliyor.

Attila Köksal, Dr. İlknur Üner, Alparslan Budak, Murat Ergin ve Hakan Osmanoğlu’nun birlikte kaleme aldıkları “Geleceğe Yatırım – Aileler İçin Tasarruf ve Yatırım Tavsiyeleri” isimli kitap okuyuculara yaşam boyu tasarrufun ne denli önemli olduğunu ve emeklilikte rahat bir yaşam sürmek için neler yapmaları gerektiğini aktarmayı hedefliyor. Yazarların kitapta vermeye çalıştıkları mesaj oldukça basit: Tutumlu olun, yaşamınız boyunca harcamalarınıza dikkat edin, birikim yapın ve yaptığınız birikimleri değişik yatırım araçlarına yayarak uzun vadeli bir perspektif ile değerlendirin.”

Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY’un katkıları ile basılan kitabın tüm gelirlerini Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışladıklarını ifade eden Köksal, 2014 yılında Hakan Osmanoğlu ile birlikte “Geleceğe Yatırım - Yarının Büyükleri İçin Tasarruf ve Yatırım Tavsiyeleri” adlı bir kitapta ergenlik çağındaki gençlerin yaşamları boyunca finansal konularda dikkat etmeleri gereken konuları kaleme almıştı.


“Geleceğe Yatırım, Yarının Büyükleri İçin Tasarruf ve Yatırım Tavsiyeleri” kitabına buradan ulaşabilirsiniz.