Foder “Teşekkür Etkinliği” Düzenleyerek Gönüllüleriyle Bir Araya Geldi

Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği, "Küresel Para Haftası" , "Bütçesini Bilen Çocuklar" ve "Bütçesini Bilen Gençler" projelerine aktif olarak katılım sağlayan, destek ve katkılarını veren gönüllülerine "Teşekkür Etkinliği" düzenledi.

FODER'in projeler kapsamında çocuklara ve gençlere finansal okuryazarlığa ilişkin farkındalık yaratabilme çabası değerli gönüllüleriyle birlikte etkili ve aktif hale getirmeyi hedeflenmiş, on binlerce çocuğa ulaşılmış ve 2014-2015 eğitim dönemi sonuna kadar gönüllü eğitmenler aracılığıyla verilen eğitimlerle ulaşılmaya devam edilmektedir.

Bu hedeflere ulaşmakta emeklerini esirgemeyen ve eğitimler veren gönüllüler için düzenlenen "Teşekkür Etkinliği"nde FODER Kurucu Başkanı Özlem Denizmen gönüllülerin eğitimler esnasındaki deneyimlerini ve heyecanlarını paylaşarak ileri dönemlere yönelik tavsiyelerde bulundu.  Gönüllülerle sohbet şeklinde gerçekleşen konuşmada içten teşekkür dileklerinde bulunarak, gönüllülük kavramının, finansal okuryazarlığın ve tasarruf bilincinin oluşmasının önemini belirterek gönüllülerle bundan sonraki projelerde de beraber çalışmayı arzu ettiğini dile getirdi.

"Küresel Para Haftası" ve "Bütçesini Bilen Çocuklar" projelerinde büyük emekler göstererek en fazla eğitim veren gönüllümüz "Murat Kılıç".

Teşekkür Etkinliği'nde gönüllülerin manevi değeri çok büyük olan emekleri karşılığında sembolik bir değeri olan sertifika töreni gerçekleştirildi. FODER Kurucu Başkanı Özlem Denizmen, FODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Dilek Bil ve Attila Köksal, CFA tarafından imzalanan sertifikalar gönüllülere takdim edildi ve hatıra fotoğrafı çekildi.

ETKİNLİKTEN KARELER