FODER Genç Kitap Kulübü Ocak 2021: Örneklerle Kolay Ekonomi

Genç Kitap Kulübümüz Aralık Ayında Mahfi Eğilmez’in ‘Örneklerle Kolay Ekonomi’ Kitabı ile Devam Ediyor

FODER olarak finansal kitapları birlikte okumak ve birlikte dinlemek üzere Storytel ile iş birliğinde kurduğumuz FODER Genç Kitap Kulübü etkinliğimize Aralık ayında Mahfi Eğilmez tarafından kaleme alınan Örneklerle Kolay Ekonomi kitabı ile devam ediyoruz.

6 Ocak Çarşamba günü saat 20.00’de bir araya geleceğimiz kulüp toplantımız, FODER Yönetim Kurulu Üyelerimiz Işıl Bük ve Murat Sağman tarafından modere edilecektir. 

Ocak ayı için belirlediğimizÖrneklerle Kolay Ekonomi kitabının yazarı Sn. Mahfi Eğilmez toplantımıza katılarak bizi şereflendirecek olup sizin de katılımınızdan mutluluk duyarız

Kulübümüze üye olmak için buraya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt formunu dolduran FODER Genç Kitap Kulübü üyelerimize, formda talep edildiği takdirde Storytel hediye kodu iletilecektir.

FODER Yönetim Kurulu Başkanı Attila Köksal, CFA ve Hakan Osmanoğlu tarafından kaleme alınan “Geleceğe Yatırım” kitabını Yönetim Kurulu Üyelerimiz Işıl Bük ve Canan Bayrak moderatörlüğünde tartıştığımız Kasım ayı kulüp toplantımızı buraya tıklayarak Youtube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.