FODER Genç Kitap Kulübü Mart 2023: Saçmalama: Davranışsal Finans (Küresel Para Haftası)

Genç Kitap Kulübümüz Mart ayında Küresel Para Haftası etkinliklerimiz kapsamında Hakan Özerol’un kaleme aldığı “Saçmalama: Davranışsal Finans” kitabı ile devam ediyor!

FODER olarak finansal kitapları birlikte okumak ve birlikte dinlemek üzere Storytel iş birliğinde devam ettiğimiz FODER Genç Kitap Kulübü etkinliğimiz bu ay Küresel Para Haftası kapsamında düzenlenecek.

2012 yılında Child & Youth Finance International tarafından başlatılmış olan, 2019 yılından itibaren ise OECD tarafından çeşitli kuruluşlarla iş birliği içinde uluslararası çapta yürütülmekte olan Küresel Para Haftası kapsamında tüm dünyada eş zamanlı gerçekleşen etkinliklerde bu güne kadar 176 ülkeden 53 milyon çocuk ve gence ulaşılarak finansal okuryazarlık hakkında eğitimler verildi.

20 Mart Pazartesi günü saat 21.00’de bir araya geleceğimiz kulüp toplantımız, FODER Yönetim Kurulu Başkanız Attila Köksal, CFA ve Yönetim Kurulu Üyemiz Işıl Bük tarafından modere edilecektir. Kitabın yazarı Hakan Özerol da canlı yayına katılıp sorularınızı yanıtlayacaktır.

Kitabının yazarını canlı yayında ağırlayacağımız toplantımıza sizin de katılımınızdan mutluluk duyarız.

Etkinlik FODER Youtube hesabı üzerinden eş zamanlı canlı olarak yayınlanacak.

Tüm Kitap Kulübü yayınlarımızı buraya tıklayarak Youtube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.