FODER Genç Kitap Kulübü Ağustos 2021: Parayı Kim Yaratır?

Genç Kitap Kulübümüz Ağustos Ayında Dr. Engin Yılmaz’ın “Parayı Kim Yaratır?” Kitabı ile Devam Ediyor

FODER olarak finansal kitapları birlikte okumak ve birlikte dinlemek üzere Storytel ile iş birliğinde kurduğumuz FODER Genç Kitap Kulübü etkinliğimize Ağustos ayında Scala Yayıncılık ile işbirliğinde Dr. Engin Yılmaz tarafından kaleme alınan “Parayı Kim Yaratır?” kitabı ile devam ediyoruz.

5 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de bir araya geleceğimiz kulüp toplantımız, FODER Yönetim Kurulu Üyelerimiz Işıl Bük ve Dr. İlknur Üner tarafından modere edilecektir.

Kitabının yazarı Dr. Engin Yılmaz’ı canlı yayında ağırlayacağımız toplantımıza sizin de katılımınızdan mutluluk duyarız.

“Parayı Kim Yaratır?” kitabına ücretsiz erişmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edip, 5 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de gerçekleşecek buluşmamıza katılacağınızı bildirmeniz gerekmektedir. Katılım formu için tıklayınız. Kitap hediye edilecek şanslı katılımcılar en yakın zamanda açıklanacaktır.

Etkinlik FODER Youtube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Youtube hesabımızı takip ederek hatırlatıcı oluşturmak için tıklayınız.

Tüm Kitap Kulübü yayınlarımızı buraya tıklayarak Youtube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.