FODER Kitap Kulübü Kasım 2023 | Bir Dünya Kurmak | Hüsnü Özyeğin’in Yaşam Öyküsü

FODER olarak finansal kitapları birlikte okumak ve birlikte dinlemek üzere Storytel iş birliğinde yürüttüğümüz FODER Kitap Kulübü etkinliğimize bu ay, Rıdvan Akar tarafından kaleme alınan Bir Dünya Kurmak: Hüsnü Özyeğin’in Yaşam Öyküsü kitabı ile devam ediyoruz.

27 Kasım 2023 Pazartesi günü saat 21.00’de bir araya geleceğimiz kulüp toplantımız, FODER Gönüllümüz Attila Köksal, CFA ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Sağman tarafından modere edilecektir. Canlı yayınımıza Fiba Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Hüsnü Özyeğin katılarak okurlar ile söyleşi gerçekleştirecektir.

  • Bu ay için seçtiğimiz kitabımız iş birliği yaptığımız Storytel platformunda bulunmamaktadır. Bu nedenle 1 aylık ücretsiz Storytel erişim kodu paylaşımına bu ay için ara verdiğimizi bilginize sunarız.

FODER Kitap Kulübüne üye olmak için buraya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz Kitap Kulübü toplantılarımıza Youtube kanalımızdaki oynatma listesi üzerinden erişmek için tıklayınız.

Türkiye’nin ilk Finans Kitapları Kulübüne sizleri bekliyoruz.

FODER KİTAP KULÜBÜ

FODER Kitap Kulübü, finansal konularda yazılmış kitapları okuduktan ve/veya sesli kitap formatında dinledikten sonra grup halinde tartışarak; öğretileri paylaşmayı hedefliyor.

Amaç: Ekonomi ve finans içerikli kitaplar üzerinde birlikte düşünüp, tartışarak kulüp üyelerinin özellikle ekonomi kavramları, piyasaların işleyişi, piyasalardaki riskler, tasarruf, birikim ve yatırım kavramları hakkındaki bilgilerini arttırmaktır.

Yöntem: FODER ve Storytel sosyal medya üzerinden yapılacak çağrı ile kitap okumayı seven bireyler, FODER Kitap Kulübü’ne davet edilir.  Proje kapsamında her ay FODER Storytel kütüphanesinden bir kitap seçer.

Ay sonunda FODER tarafından düzenlenen ve yönetilen online toplantıda, kulüp üyeleri kitap hakkındaki düşüncelerini, bu kitabın finansal konuları anlamak ve yorumlamakta önemi ve kitapta konu edilen finansal görüşleri tartışırlar, birbirlerinin görüşlerini moderatör yöneticiliğinde paylaşırlar. Bu toplantıya sadece kitabının tamamını okumuş olanlar katılabilirler.

Aylık online toplantıların özeti, FODER YouTube kanalında yayınlanır.

* KVKK Aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.