FODER Genç Kitap Kulübü Mart 2024: İktisada Yeniden Giriş (Küresel Para Haftası)

Genç Kitap Kulübümüz Mart ayında Küresel Para Haftası etkinliklerimiz kapsamında Prof. Dr. Emre Alkin’in kaleme aldığı “İktisada Yeniden Giriş” kitabı ile devam ediyor!

FODER olarak finansal kitapları birlikte okumak ve birlikte dinlemek üzere Storytel iş birliğinde devam ettiğimiz FODER Genç Kitap Kulübü etkinliğimiz bu ay Küresel Para Haftası kapsamında düzenlenecek.

2012 yılında Child & Youth Finance International tarafından başlatılmış olan, 2019 yılından itibaren ise OECD tarafından çeşitli kuruluşlarla iş birliği içinde uluslararası çapta yürütülmekte olan Küresel Para Haftası kapsamında tüm dünyada eş zamanlı gerçekleşen etkinliklerde bu güne kadar 176 ülkeden 53 milyon çocuk ve gence ulaşılarak finansal okuryazarlık hakkında eğitimler verildi.

14 Mart Perşembe günü saat 21.00’de bir araya geleceğimiz kulüp toplantımız, Yönetim Kurulu Üyemiz Işıl Bük ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mehmet Gerz tarafından modere edilecektir. Kitabın yazarı Prof. Dr. Emre Alkin canlı yayına katılıp sorularınızı yanıtlayacaktır.

Kitabının yazarını canlı yayında ağırlayacağımız toplantımıza sizin de katılımınızdan mutluluk duyarız.

Etkinlik FODER Youtube hesabı üzerinden eş zamanlı canlı olarak yayınlanacak.

Tüm Kitap Kulübü yayınlarımızı buraya tıklayarak Youtube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.