Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği 3. "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışmasını Düzenliyor

FODER’in Finansal Okuryazarlık ve Erişim Yolunda 2015 Yılı Aralık Ayı Faaliyetleri
11 Ocak 2016
Modern Toplumda Finansal Özgürlük Hakkındaki Gerçekler
19 Şubat 2016

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen  “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” kısa film yarışması başvuruları 1 Şubat 2016 itibarıyla başlıyor.
En fazla üç dakikalık kısa filmlerin yarışacağı organizasyonda, “Yaptığınız her yatırım hayallerinize bir adım!” sloganıyla “Bugünü Yaşa, Yarını Hesapla” temasını en iyi işleyen filmin sahibine 15 bin TL, ikinciye 10 bin TL, üçüncüye 7 bin 500 TL’lik ödül verilecek. Ayrıca, yarışma sonunda ilk 10’a giren yarışmacılar, birlik tarafından düzenlenen bir günlük eğitimlerden istediği birine ücretsiz katılma imkanı kazanacak.
Kısa filmler, Radikal Gazetesi Spor Servisi Şefi Uğur Vardan, Sinema Yazarı ve Haber Editörü Selin Gürel, BirGün Gazetesi Yazarı ve Sinema Eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol ve Finansal Eğitim Çalışma Komitesi Başkanı Attila Köksal’dan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.
Jüri üyeleri ve yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılmak isteyenler www.kameraelindegelecegincebinde.com adresini ziyaret ederek tüm bilgilere ulaşabilir, başvuru yapabilirler.