FODER , Rotaryday İstanbul Kapsamında Finansal Okuryazarlık Seminerleri, Ekim 2014

2014 OLAĞAN GENEL KURULUMUZ
16 April 2014
FODER provides financial literacy trainings within the scope of “Young People are Becoming Self Aware of Their Budgets” project
18 May 2015

Rotary’nin 110. kuruluş yıldönümü nedeniyle, İstanbul Bebek Parkı’nda 19 Ekim Pazar günü 09:00-17:00 saatleri arasında ve gelirinin Çocuk Felci ile Mücadele’ye bağışlandığı etkinlikte, FODER de finansal okuryazarlık seminerleri vererek yer aldı.
rotary-resim-1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FODER için Rotary tarafından tahsis edilmiş olan çadırda, gün boyunca finansal okuryazarlık ve erişim hakkında temel bilgiler, sohbet ve soru & cevap şeklinde üç ayrı oturumda paylaşıldı.Bu kapsamda, FODER Gönüllüsü ve / veya Üyesi olmak isteyenler form doldurarak FODER ‘e destek vererek katkıda bulunabilmek için isteklerini somutlaştırmış oldular.
rotary-resim-2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rotary’nin yıllardır başarıyla düzenlediği “Kolaylaştırılmış Okuma Yazma Eğitimi” (KOYE), FODER’in “Finansal Okur Yazarlık Farkındalık Eğitimi” ile, bu anlamlı etkinlikte buluşmuş oldu. FODER eğitimcileri KOYE çadırında gün içinde üç farklı gruba finansal okuryazarlık eğitimi verdi.