‘Bizi kadınlar birleştirecek, kadınlarla güçleneceğiz’

ÇAYCUMA'DA 'PARAMI YÖNETEBİLİYORUM' FİNANSAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
9 Mart 2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!
8 Mart 2017

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Türkiye’nin sanayii, girişimcilik, bankacılık, akademi, sivil toplum gibi çeşitli alanlarında, son dönemde yaptıklarıyla öne çıkan 48 kadın dünya için belirlendi.
FODER Kurucu Başkanı Özlem Denizmen de finansal okuryazarlık ile ilgili yaptığı çalışmalar ile listede yer almakta. ‘Bizi kadınlar birleştirecek, kadınlarla güçleneceğiz’ diyen Özlem Denizmen, televizyon programları, sosyal girişimleri, seminerleri ve yayınları ile kadınları hayatın her alanında daha fazla var olmaya davet ediyor. Kadınların her alanda güçlenmelerini destekleyen Denizmen, bu amaçla ülke çapında uzun soluklu toplumsal projeler üretmekte ve Finansal Okuryazarlık Hareketine öncülük etmektedir. Ülkemizde kadınlar için yürüttüğü çalışmalarla milyonlarca kişiye ulaşan, onlara hayatlarını yönetmeleri için yön veren Denizmen ayrıca, Dünya Ekonomik Forumu tarafından 2011 yılında Genç Küresel Lider seçilmiştir.
Türkiye’nin ilham veren ve cesaretini artıran kadınların çoğalması dileğiyle FODER olarak bir kez daha tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz.